Merhaba!

TeknoKalesi Forum'a Hoşgeldiniz! Sitemize üye olarak paylaşımda bulunabilir ve yardım alabilirsiniz.

Şimdi üye ol!

Rehber unc0ver Jailbreak - iOS 12.4.1 [A12]

blackonder

Administrator
Yönetici
iPhone XS , iPhone XS Max veya iPhone XR'ınızda hala iOS 12.4.1 kullanıyorsanız bugün iOS 12.4.1'i destekleyen yeni bir Unc0ver Jailbreak 3.8.0 beta 1 sürümü piyasaya sürüldü.

Unc0ver Jailbreak ile Uyumlu Cihazlar
Şu an için A12 ve A12X yonga setli iPad'lere jailbreak yapılamıyor.
  1. iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR
Telefon Üzerinden Jailbreak Yapma Rehberi

1.Adım:
iPhone veya iPad'inizde unc0ver'ı indirebilmek için ignition.fun adresine gidin.Eğer bu siteden yükleyemezseniz Tweakbox adlı siteden de yükleyebilirsiniz. Unc0ver'ı bulmak için arama çubuğunu kullanın. GET butonuna tıklayın ardından Kur'a dokunun. Uygulamanın iOS cihazınıza indirilmesini ve yüklenmesini bekleyin.

1575322198163.png

NOT: En yeni IPA dosyasını indirdiğinizden emin olun , çünkü öncekilerden daha stabildir.

2.Adım: Ayarlar-> Genel -> Profil
bölümüne gidin . Geliştirici adına dokunun ve sertifikaya güvenin. Bu olmadan iPhone / iPad'inizde Unc0ver jailbreak uygulamasını başlatamazsınız.

3.Adım: Unc0ver'ı açın, Jailbreak düğmesine dokunun ve uygulamanın işini yapmasını bekleyin.Cihazınız birkaç kere yeniden başlayabilir.Eğer cihazınız yeniden başladığında Cydia adlı uygulamayı göremezseniz tekrar uygulamaya girerek jailbreak butonuna tıklayıp bekleyin; bundan sonra ana ekranınızda Cydia simgesini görmeniz gerekir.

1575322712999.png

Son düzenleme: