Rehber Phœnix Jailbreak iOS 9.3.5 - 9.3.6 [32-bit]

Admin

Moderator
Yönetici
1576086618935.png

Phoenix, Siguza ve Tihmstar tarafından piyasaya sürülen semi-untethered bir jailbreakdir. iOS 9.3.5 - 9.3.6 çalıştıran 32 bit aygıtları destekler.

UYUMLU CİHAZLAR
  • iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c
  • iPod touch 5G
  • iPad mini, iPad 2, iPad 3. nesil, iPad 4. nesil
Phoenix semi-untethered bir jailbreak olduğu için, cihazı her yeniden başlattığınızda iPhone'unuzu yeniden jailbreak etmeniz gerekir.

Bilgisayar Üzerinden Jailbreak Yapma

1.Adım:
Bu bağlantıyı kullanarak Phoenix IPA dosyasını indirin .

2.Adım: Bilgisayarınızdan Cydia Impactor programını başlatın. Henüz kurulmamışsa , bu linkten indirebilirsiniz .

çarpma


3.Adım: “1.Adım” da indirdiğiniz IPA dosyasını Cydia Impactor penceresine sürükleyin. Sizden istendiğinde Apple ID kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.4.Adım: Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bittiğinde, Phoenix uygulaması ana ekranınızda görünecektir.

5.Adım: Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi bölümüne gidin . Apple ID e-postanıza dokunun ve yukarıda belirtilen uygulamaya "güvenin".

6.Adım: Jailbreak yapmak için “Prepare For Jailbreak” metnine dokunun. Hüküm ve koşulları okuyun ve Kabul et seçeneğini belirleyin.
1576085645863.png

7.Adım: Cydia Kurulumu ekranına geldiğinizde Begin'e dokunun. Cihazınız Phoenix tarafından destekleniyorsa ya da desteklenmiyorsa, bir kez daha size bildirmek için bir açılır pencere görüntülenir. Eğer destekliyorsa, Use Provided Offsets üzerine dokunun.
1576086364887.png

8.Adım: Son olarak cihazınıza Cydia yüklenecektir.
 

Vaybe90

New member
Hocam oğlumun iPad 3 ü var.jail break İntegram YouTube vs gibi uygulamaları yüklememi sağlarmı.malum eski tablet .ne yüklesek bu iPad'e uyumlu değil diyor sürüm uygun değil diyor .cevaplarsanız çok sevinirim
 

quernRD

New member
Hey!
Our service provides residential backconnect proxies.

Residential means that our proxies are real, residential IPs connected via Wi-Fi or 3G/4G/LTE, owned by real network providers.
Backconnect and rotating means that our server maintains real-time proxy connections and ensures instant IP rotation when a proxy goes offline.
We has all the right tools to make sure your project needs are met. We've got you covered for all your proxy needs. We provide a pool of over 10m+ IPs to help you crawl freely, and with speeds that will blow your mind. Offering 99% uptime with customer service and support as priority.

Contact sales and support at: https://t.me/Pr0xyExpert

 
Üst