Merhaba!

TeknoKalesi Forum'a Hoşgeldiniz! Sitemize üye olarak paylaşımda bulunabilir ve yardım alabilirsiniz.

Şimdi üye ol!

Rehber Phœnix Jailbreak iOS 9.3.5 - 9.3.6 [32-bit]

blackonder

Administrator
Yönetici
1576086618935.png

Phoenix, Siguza ve Tihmstar tarafından piyasaya sürülen semi-untethered bir jailbreakdir. iOS 9.3.5 - 9.3.6 çalıştıran 32 bit aygıtları destekler.

UYUMLU CİHAZLAR
  • iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c
  • iPod touch 5G
  • iPad mini, iPad 2, iPad 3. nesil, iPad 4. nesil
Phoenix semi-untethered bir jailbreak olduğu için, cihazı her yeniden başlattığınızda iPhone'unuzu yeniden jailbreak etmeniz gerekir.

Bilgisayar Üzerinden Jailbreak Yapma

1.Adım:
Bu bağlantıyı kullanarak Phoenix IPA dosyasını indirin .

2.Adım: Bilgisayarınızdan Cydia Impactor programını başlatın. Henüz kurulmamışsa , bu linkten indirebilirsiniz .

çarpma

3.Adım: “1.Adım” da indirdiğiniz IPA dosyasını Cydia Impactor penceresine sürükleyin. Sizden istendiğinde Apple ID kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

4.Adım: Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bittiğinde, Phoenix uygulaması ana ekranınızda görünecektir.

5.Adım: Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi bölümüne gidin . Apple ID e-postanıza dokunun ve yukarıda belirtilen uygulamaya "güvenin".

6.Adım: Jailbreak yapmak için “Prepare For Jailbreak” metnine dokunun. Hüküm ve koşulları okuyun ve Kabul et seçeneğini belirleyin.
1576085645863.png

7.Adım: Cydia Kurulumu ekranına geldiğinizde Begin'e dokunun. Cihazınız Phoenix tarafından destekleniyorsa ya da desteklenmiyorsa, bir kez daha size bildirmek için bir açılır pencere görüntülenir. Eğer destekliyorsa, Use Provided Offsets üzerine dokunun.
1576086364887.png

8.Adım: Son olarak cihazınıza Cydia yüklenecektir.