Merhaba!

TeknoKalesi Forum'a Hoşgeldiniz! Sitemize üye olarak paylaşımda bulunabilir ve yardım alabilirsiniz.

Şimdi üye ol!

Rehber Pangu Jailbreak iOS 9.2 - 9.3.3 [64-bit]

blackonder

Administrator
Yönetici
Pangu ekibi, 64 bit cihazları çalıştıran iOS 9.2 - iOS 9.3.3 sürümleri için jailbreak yayınladı. Bu ilk semi-untethered jailbreak'tır. Bu, her yeniden başlatmadan sonra jailbreak özelliğini yeniden etkinleştirmek için cihazınızdaki Pangu uygulamasını yeniden çalıştırmanız gerektiği anlamına gelir.

Uyumlu Cihazlar
1576088680531.png

Bilgisayar Üzerinden Jailbreak Yapma

1.Adım:
Bu bağlantıyı kullanarak Pangu IPA dosyasını indirin .

2.Adım: Bilgisayarınızdan Cydia Impactor programını başlatın. Henüz kurulmamışsa , bu linkten indirebilirsiniz .
çarpma

3.Adım: “1.Adım” da indirdiğiniz IPA dosyasını Cydia Impactor penceresine sürükleyin. Sizden istendiğinde Apple ID kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

4.Adım: Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bittiğinde, Pangu uygulaması ana ekranınızda görünecektir.

5.Adım: Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi bölümüne gidin . Apple ID e-postanıza dokunun ve yukarıda belirtilen uygulamaya "güvenin".

6.Adım: "Start"a basın ve bir kaç saniye sonra ekranınızı kilitleyin. Cihaz respring olunca ana ekrana Cydia gelecektir.

1576089286929.png