Haber iPhone 12 Pro, 120Hz Özellikli Ekran ile Gelmeyebilir!

Admin

Moderator
Yönetici
1595888174879.png

EverythingApplePro ve Max Weinbach, Apple'ın yaklaşmakta olan iPhone 12 serisi hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı. İkili daha önce Apple'ın iPhone 12 Pro serisinde bulunan 120Hz ProMotion ekranın mühendislik sorunları nedeniyle gelmeyeceğini iddia ediyordu.

İkili şimdi Apple'ın iPhone 12 Pro serisini 120Hz OLED panellerle geleceğini ancak bu özelliğin devre dışı bırakılacağını ve şirketin bu kararı değiştirmesinin “olası olmadığını” iddia ediyor.

Ayrıca hem iPhone 12 hem de iPhone 12 Pro serisinin daha ince çerçevelerle geleceğini iddia ediyorlar.

Bu bilgi doğruysa, Apple iPhone'larını ilk kez devre dışı bırakılmış bir donanımla göndermez. Buna kanıt olarak, İPhone 11 serisi ters kablosuz şarj sunmak için gerekli donanımla birlikte gönderilir, ancak özellik etkinleştirilmez.

Max Weinbach, iPhone 12 Pro'nun hoparlörünün iPhone 11 serisine göre önemli ölçüde geliştirilecek ses örneklerini bile paylaştı . % 50 ses seviyesindeki iPhone 11 Pro ile karşılaştırıldığında, iPhone 12 Pro'nun hoparlör çıkışında daha derin bas ve daha fazla netlik var.


İkili ayrıca, iPhone 12 serisinin kutusunda bir güç adaptörü ve EarPods içermeyeceğini de doğruluyor. Son olarak, iPhone 12 serisi tanıtıldıktan sonra iPhone 11 serisinin üretiminin de duracağını söylüyorlar.
 
Üst