Merhaba!

TeknoKalesi Forum'a Hoşgeldiniz! Sitemize üye olarak paylaşımda bulunabilir ve yardım alabilirsiniz.

Şimdi üye ol!

Rehber iOS 14 / iPadOS 14 Beta'yı Yükleme Kılavuzu!

blackonder

Administrator
Yönetici
Apple, geçen yıl iOS 13 beta için bir beta profili yayınlamadı. Bu sefer, şirket beta profilini ve IPSW'yi geliştiricilere indirmeye hazır hale getirdi. Bu, iPhone'unuzda da iOS 14 beta OTA güncellemesini alabileceğiniz anlamına gelir.

Talimatlar

1. Adım:
iPhone veya iPad için iOS 14 beta profilini buradan Safari aracılığıyla indirin.

2. Adım: Otomatik olarak 'iOS Beta Yazılım Profili'ne yönlendirileceksiniz.

3.Adım: Ayarlar -> Genel -> Profil'e gidin. 'Yeniden başlat' seçeneğini seçmeden önce 'Yükle'ye üç kez dokunmanız gerekecektir.
1592860467346.png

4.Adım: iPhone'unuz yeniden başlatıldığında, Ayarlar -> Genel -> Yazılım güncelleme bölümüne gidin. İOS 14 geliştirici beta OTA güncellemesinin iPhone'unuz için indirilmesi gerekir. Olmazsa, birkaç dakika bekleyin ve tekrar deneyin. Yine de işe yaramazsa, iPhone'unuzu yeniden başlatın.

NOT: iPhone'unuza bir iOS 14 beta yükledikten sonra, gelecekteki tüm beta OTA güncellemelerini doğrudan Apple'dan da otomatik olarak alacaktır. İOS 14 hala geliştirilme aşamasında olduğundan ve ilk beta sürümü olduğundan, birçok hata ve sorun olacaktır.

Son düzenleme: