Merhaba!

TeknoKalesi Forum'a Hoşgeldiniz! Sitemize üye olarak paylaşımda bulunabilir ve yardım alabilirsiniz.

Şimdi üye ol!

Rehber Home Depot Jailbreak iOS 9.1-9.3.4 [32-bit]

blackonder

Administrator
Yönetici

Home Depot, iOS 9.1-9.3.4 çalıştıran tüm 32-bit iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarında çalışan jailbreak aracıdır.

Uyumlu Cihazlar
iPhone
  • iPhone 4S
  • iPhone 5
  • iPhone 5C
iPad
  • iPad 2 (WiFi, GSM, CDMA, Orta 2012)
  • iPad mini (WiFi)
  • iPad 3 (WiFi)
  • iPad 3 (Mobil)
  • iPad 3 (CDMA)
  • iPad 4
iPod
  • iPod touch 5
Uyumlu Sürümler
  • iOS 9.1
  • iOS 9.2
  • iOS 9.2.1
  • iOS 9.3
  • iOS 9.3.1
  • iOS 9.3.2
  • iOS 9.3.3
  • iOS 9.3.4
Bilgisayar Üzerinden Jailbreak Yapma

1.Adım:
Bu bağlantıyı kullanarak Home Depot IPA dosyasını indirin .

2.Adım: Bilgisayarınızdan Cydia Impactor programını başlatın. Henüz kurulmamışsa , bu linkten indirebilirsiniz .
çarpma

3.Adım: “1.Adım” da indirdiğiniz IPA dosyasını Cydia Impactor penceresine sürükleyin. Sizden istendiğinde Apple ID kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

4.Adım: Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bittiğinde, Home Depot uygulaması ana ekranınızda görünecektir.

5.Adım: Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi bölümüne gidin . Apple ID e-postanıza dokunun ve yukarıda belirtilen uygulamaya "güvenin".

6.Adım: Jailbreak yapmak için “Prepare For Jailbreak” metnine dokunun. Hüküm ve koşulları okuyun ve Kabul et seçeneğini belirleyin.
1576087491623.png

7.Adım: Cydia Kurulumu ekranına geldiğinizde Begin'e dokunun. Cihazınız Phoenix tarafından destekleniyorsa ya da desteklenmiyorsa, bir kez daha size bildirmek için bir açılır pencere görüntülenir. Eğer destekliyorsa, Use Provided Offsets üzerine dokunun.

1576087558166.png

8.Adım: Son olarak cihazınıza Cydia yüklenecektir.
1576087577679.png

Home Depot Jailbreak'i Untethered Yapma
BetterHomeDepot adlı tweak'ı Cydia'dan indirin.
1576087956738.png

Ekli dosyalar