Merhaba!

TeknoKalesi Forum'a Hoşgeldiniz! Sitemize üye olarak paylaşımda bulunabilir ve yardım alabilirsiniz.

Şimdi üye ol!

Rehber h3lix Jailbreak iOS 10 - 10.3.4 [32 bit]

blackonder

Administrator
Yönetici
1576082557233.png

h3lix ,Siguza'nın iOS 10 için kullandığı v0rtex açığına dayanan bir jailbreak aracıdır. Ünlü geliştirici Tihmstar tarafından geliştirilmiştir.

Cihaz Desteği
iPhone
  • iPhone 5
  • iPhone 5c
iPad
  • iPad (4. nesil)
Sürüm Desteği
  • 10
  • 10.0.1/10.0.2/10.0.3
  • 10.1
  • 10.1.1
  • 10.2
  • 10.2.1
  • 10.3
  • 10.3.1
  • 10.3.2
  • 10.3.3
  • 10.3.4
GEREKSİNİMLER
  • Uyumlu bir 32 bit iPhone veya iPad
  • Windows, macOS veya Linux çalıştıran bir bilgisayar
  • İnternet bağlantısı
Bilgisayar Üzerinden Jailbreak Yapma Rehberi
1.Adım:
İlk olarak bu linkten h3lix uygulamasını bilgisayarınıza yükleyin.Ardından Cydia Impactor adlı uygulamayı bu siteden bilgisayarınıza kurun.

2.Adım: Cydia Impactor uygulamasını açtıktan sonra, bilgisayara yüklediğiniz h3lix IPA dosyasını Cydia Impactor uygulamasına sürükleyin.

3.Adım: Apple kimliğini ve şifresini girmek için bir açılır pencere açılacaktır,bilgilerinizi giriniz.

1575323213775.png

Not: Apple kimlik bilgileriniz doğruysa, ancak Impactor yanlış kimlik bilgilerinizi girdiğinizi sorarsa, bunun nedeni Apple kimlik bilgileriniz için 2 faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmiş olmanızdır. O zaman sadece bir uygulamaya özel şifre girmeniz gerekir. Uygulamaya özel şifreyi almak için lütfen buraya tıklayın ve Apple kimlik bilgilerinizle oturum açın. “Parola Oluştur ...” seçeneğini tıklayın ve buraya rastgele bir süslü isim girin. Bazı rastgele harfler kümesi göreceksiniz. Oradan kopyalayın ve Cydia Impactor'ınıza yapıştırın.

4.Adım: Bundan sonra, h3lix cihazınıza yüklenecektir. Yükleme tamamlandıktan sonra Ayarlar → Genel → Profiller ve Cihaz Yönetimi bölümüne gidin ve Apple Kimliğinize dokunun . Açılan pencerede, güvene tıklayın.

5.Adım: Telefonunuzdan h3lix'i açın, Jailbreak düğmesine dokunun ve uygulamanın işini yapmasını bekleyin.Bundan sonra ana ekranınızda Cydia simgesini görmeniz gerekir.
1576082850951.png
1576082868149.png

Not: Cihazınızı bilgisayar üzerinden jailbreak yaptıysanız eğer geliştirici hesabınız yoksa bu işlemi 7 günde bir tekrarlamanız gerekir yoksa jailbreak yapma uygulaması çalışmaz.

Ekli dosyalar